• zľava
  • Indické vonné ucho vosk ucho terapia Lama voňajúce ušné sviečky domácnosti ušné sviečky
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Indické vonné ucho vosk ucho terapia Lama voňajúce ušné sviečky domácnosti ušné sviečky

€4.10

€3.57

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Klient leží na jeho/jej boku s terapeutom na ich hlavy. Sviečka, ktorá slúži ako vysávač, je umiestnený v uchu a lit. Vibrácia vzduchu, stúpa sviečku je podporovaný prirodzený pohyb z plameňa, jemne masírujte bubienka. To vytvára teplý vírivý prúd vzduchu. Sviečky pracujú na komín princíp, kreslenie nečistôt k povrchu, kde môžu byť jemne odstráni. Väčšina z nich sa uniesť sviečku "komín", hoci niektoré z nich možno nájsť v skrátenej vosk rezíduí po odstránení z ucha, alebo by dokonca mohol pracovať svoju cestu na povrch 24-48 hodín po.

Všeobecne celá liečba bude trvať asi 30 minút, vrátane konzultácií.

Ucho Presvecovanie je bezpečný a veľmi relaxačné a môžu pomôcť s mnohými sťažností, vrátane:

-Sinus problémy,

-Bolesti hlavy

-Preťaženie v oblasti nosa

-Senná nádcha

-Surferi/Potápačov/Plavcov uši

-Prechladnutie/Bolesť hrdla

-Všeobecné relax

Ušné problémy prostredníctvom lietanie.

Mechanizmus účinku, princíp funkcie:

Počas uchu presvecovanie liečby sme vložte ušné sviečky na vstup externého sluchový kanál. Sluchový kanál je viac alebo menej zakrivené trubice uzavreté do zvukovodu. Ušné sviečky je tiež trubice a pri uchu na presvecovanie rozširuje sluchový kanál.

Keď sme svetlo hornej ušné sviečky, spaľovanie energie začne ohrievať a vibruje vzduchu stĺpec vnútri ušné sviečky. O pár sekúnd neskôr, po tom, čo sme zapálil ušné sviečky, vlažný kyvné, vibračné vzduchu stĺpec je tvorená v rámci ušné sviečky a sluchový kanál.

Prítomnosť tohto podnetu je preukázané nahor a nadol pohybu a vibrácií ušné sviečky je plameň. Tento pohyb je viditeľné počas celého ucha presvecovanie liečby. Frekvencia tohto vibrácií je 2-5 Hz. Úroveň frekvencia závisí predovšetkým od dĺžky a priemeru ušné sviečky a jeho kónického tvaru. Táto frekvencia je oveľa nižšia ako počuteľné úrovni pre ľudí, ale zvukovodom môže stále to vnímajú. Zvukovodom preberá vibrácie kyvné-vibračné vzduchu stĺpci ušné sviečky pretože vzduch stĺpec dotkne konci sluchový kanál.

Nezabudnime, citlivé, ako náš sluchový systém je (ktorého súčasťou je ušný bubienok a iné minút anatomický časti vibrated komisiou): napríklad, sme schopní počuť drobné zvuk vytvorený pádu ihly metrov od nás.

Ušné sviečky popáleniny na približne 10 až 15 minút v jednom uchu. Takže vzduchu stĺpci ušné sviečky nezavibruje zvukovodom a jeho súvisiaci anatomickej časti 10-15 minút, vo frekvencii, ktorá je veľmi odlišná od akustický rozsah 20-20000 Hz. V skutočnosti, to je len ako jemné masáž sluchového systému, ktorý trvá 10-15 minút.

Veríme, že toto je fyzická efekt, ktorý aktivuje prospešné procesy počas ušné sviečky liečby.

Poznámka: farba je odoslaný náhodne a nemôže byť zmiešané( Nie je možné zadať farbu na odosielanie )

  • Názov Značky: HANRIVER
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Veľkosť: 0
  • Materiál: 0
  • Položka Druh: Ušné Starostlivosť
  • Číslo Modelu: 0
Luisdavidvivas
2021-01-05
5/5
great

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.