• Home Decor
  • Tattoo Studio Vlastné Meno LED Neónový nápis Osobné Tattoo Salón, Obchod Obchodné Meno Wall Art Podpísať So Farby Osvetlenia
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Tattoo Studio Vlastné Meno LED Neónový nápis Osobné Tattoo Salón, Obchod Obchodné Meno Wall Art Podpísať So Farby Osvetlenia

€31.24

€22.49

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Tattoo Studio LED Neon Prihlásiť

Tento produkt poskytuje najlepší výsledok v tme.Použite najvyššiu kvalitu priehľadný akrylový plast a osvetlenie. Vynikajúci pre zobrazenie vo vašom obchode, bar, pub, bar, reštaurácia, miestnosť - kdekoľvek sa vám páči. Môžeme tiež vlastné robiť žiadne osobné dizajn pre vás, ak potrebujete zákazku dizajn alebo pre hromadné objednávky otázky, prosím, kontaktujte nás.

Celkovo Dostupné Veľkosti:

W300 X H200mm / 12 X 7.87 Palec W400 X H300mm / 15.74 Inch X 12Inch W500 X H280mm / 19.68 Inch X 11Inch

7 Farby Premenlivé

Diaľkové Ovládanie Je Zahrnuté

Budete mať 16 Tlačidlo LED Diaľkový ovládač, ak chcete upraviť farby LED svetlo, prihláste sa. S diaľkovým ovládačom, budete mať rôzne ľahké nastavenie, ktoré zahŕňajú zapnutie alebo vypnutie svetiel, pause alebo play, matný alebo zmenu rýchlosti svetla a tiež vytvoriť dúhu farieb. 16 Tlačidlo LED Diaľkový ovládač vyžadujú CR2025 batéria (NIE je súčasťou) funkciu. Tiež jeho energeticky efektívne LED osvetlenie má dlhodobú životnosť viac ako 50.000 hodín. Skvelé dekorácie do baru, den, garáž, reštaurácia, muž jaskyňa atď.

Package

1x Akryl Svetlo Palube Znamenia 1x USB Kábel 1x Konektor poskytujeme kolík zástrčky štandardné napätie podľa vášho lodné krajiny je štandardné.

Vynikajúce Laserom Vygravírované Práce

Ponúka inovatívny dizajn s 100% rytie, ktoré vyrezal na jeho Akrylátové Sklo (Plexiskla), aby svetelný tok. To tiež znamená, že neobsahuje nálepky alebo farby akéhokoľvek druhu. To je tiež v pohode, tichý a energeticky efektívne zároveň.

Produkt Displej

Vlastné Akceptovanej Objednávky

Môžeme vytvoriť svoj vlastný LED Neónový nápis Svetlo, ktoré vhodný s vašim potrebám a používať ho pre svoje vlastné zbierky a osobné použitie. Dajte nám vedieť, témy a návrhy, ktoré si nás chcú robiť, alebo môžete poslať snímku vášho Loga a Značky, zašleme vám návrh náčrtu v rámci 24 hodín. Budete môcť skontrolovať to, komentovať a požiadať o opravy (ak je potrebná), kým si nie ste úplne spokojní s dizajnom.

Zvyk, Aby Vzoriek

Vyrobené Na Objednávku Procesu: 1.Pošlite nám svoj obrázok alebo povedzte nám wanted design 2.Vyrábame a poslať mock-up demo pre vaše potvrdenie (poplatok nie na všetkých) 3.Dizajn Potvrdené. Vyberte si svoju veľkosť a dizajn miesto poradí.

  • Tvar: Obdĺžnik
  • Materiál: Akryl
  • Štýl: Moderné
  • Číslo Modelu: DPD-029
Homeroxd2011
2021-01-04
5/5
They sent her in the atmosphere
Jxiltinadoelo
2021-01-15
3/5
Nice one cm smaller than mentioned but well
Adrenalin 995
2021-01-17
5/5
All OK, shipment very well packaged, thank you

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.