• zľava
  • 100KS/packe Optického Vlákna Mechanické Spájať L925B Optického Vlákna Splicer Dodanie FTTH Optického vlákna Mechanické Prepojil
img 0
img 1
img 2
img 3

100KS/packe Optického Vlákna Mechanické Spájať L925B Optického Vlákna Splicer Dodanie FTTH Optického vlákna Mechanické Prepojil

€49.33

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

10PCS/packe Optického Vlákna Mechanické Spájať L925B Optického Vlákna Splicer Dodanie Optických vlákien Mechanické Prepojil

Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob, ako dodať tovar na vašich rukách! Ak máte akékoľvek otázky po obdržaní tovaru, alebo máte problémy s kvalitou, prosím, neprepadajte panike, robiť neváhajte a predkladať spory, kontaktujte náš služby zákazníkom, poskytneme vám najviac uspokojivú odpoveď! Šťastný nakupovať, ďakujem vám veľmi pekne

Atribúty Produktu

Byť použité na pripojenie φ0.25--φ0.9 vlákno/kábel; využiť dospelých V-groove technológií, vhodné pre single mode a multimode; Žiadne zariadenie, prevádzkový čas menej ako 1 minútu; lepší výkon ako dovážané výrobky. Platné pre φ0.25 mm a φ0.90 mm vlákno Veľkosť 45*4.2*4.7 mm Optické vlákno s priemerom 125µm ( 652 & 657 ) Pevne buffer priemer 250µm & 900µm Platné režim jednotnej & multimode prevádzkový čas o 10s (bez vlákniny rez) Vložiť strata ≤ 0. 25 dB(1310nm & 1550nm) strata Návratu ≤ -45dB Upevnenia silu nahé vlákniny >5 N Uzatváracou silou vlákniny s pevne buffer >8 N Pomocou teplota -40 až+75°C opätovnú využiteľnosť (10-krát) IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5dB Obrázok

1) akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

2. Ak nemôžete pokladňa čase bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova.

3) Ak sa nemôžete pokladňa bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova Platby musia byť ukončené do 3 dní.

1.DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie)

2. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.

3. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu. 4. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely. 5. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin. 6. Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka! 7. Vzhľadom na stav skladu a časové rozdiely, sme sa vybrať na odoslanie položky z nášho prvého k dispozícii sklad pre rýchle dodanie. 8.DeliveryTime:

Ak je váš náklad váži až 20KG alebo vyššie, alebo potrebujete väčšie množstvo, prosím kontaktujte nás, alebo e-mailom na nás, poskytneme vám nové balenie špecifikácie, potom sa snažiť ušetriť náklady na dopravu pre vás, a tak, že cena výrobku môžu byť niektoré výhody pre vás!

Sme veľké výrobné podniky skupiny v Číne, ponúkame na predaj prostredníctvom Sos, je tam len účel ,je lepšie podporovať našich výrobkov,všetky naša spoločnosť výrobky sú dodávané priamo od výrobcu, prosím, kontaktujte nás , dúfam, že stanoviť dlhodobé priateľské a vzájomnej spolupráce vzťahy medzi sebou !

Ponúkame 6-12 mesiacov záruka. Ak položka je poškodený, oznámte nám to do 3 dní od doručenia. Všetky položky musia byť vrátený v pôvodnom stave, aby získali nárok na vrátenie peňazí alebo výmenu tovaru. Položky sa vrátil po 15 dní od doručenia sú oprávnené len na opravu. Kupujúci je zodpovedný za všetky náklady na dopravu. Pri nákupe, znamená to, že kupujúci dali tichým súhlasom do politiky. Ak ďalšie informácie, prosím, neváhajte nás kontaktovať, budeme s vami spolupracovať dosiahnuť win-win.

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy. To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

  • Množstvo: 100ks
  • Pevne buffer priemer : (um) 250um
  • Názov Značky: ZHWCOMM
  • Insertion Loss:
  • Optické vlákno s priemerom : 125um ( 652 657 )
  • Strata návratu : -45dB
  • Miesto pôvodu : Čína
  • Priemerné Vložiť strata : 0.25 dB(1310nm 1550nm
  • Použiteľné pre: 900 um/250 um
  • Číslo Modelu: L925B optických Mechanických funsion splicer pre holé vlákniny

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.