• zľava
  • HDMI Extender, Nekomprimované HDMI 1080P/KVM over Fiber Optic Singlemode až 20 km(12.4 km) a multimode 500m(0.31 mi)
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

HDMI Extender, Nekomprimované HDMI 1080P/KVM over Fiber Optic Singlemode až 20 km(12.4 km) a multimode 500m(0.31 mi)

€94.55

€80.37

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Vysoko Kvalitný HDMI Extender cez optický , Nekomprimované 1080P Singlemode až 20 km(12.4 km) a multimode až do 500m(0.31 mi)

Funkcia:

1. Tento HDMI cez vlákno systém sa používa na odosielanie HD 1080p HDMI signálu na diaľkový prenos cez Optický kábel s SC/SC konektor, s jedným miestne slučky a Stereo 3.5 mm audio. Podpory KVM USB2.0 diaľkové contorl pomocou klávesnice a myši , podporuje video rozlíšenie až [email protected]

2. Nekomprimovaného HD 1080p HDMI prenos, Bezstratové a stabilné/V prenos signálu, Dlhej životnosti.

3. S našimi HDMI cez Optický extender môžete získať väčšiu šírku pásma, vyššiu rýchlosť, menej degradácii signálu, dlhšie vzdialenosti prenos dát, lepšiu spoľahlivosť a väčšiu flexibilitu. Pomocou optického kábla môže znížiť náklady v priebehu času, pretože životnosť a spoľahlivosť vlákien káble. Optické káble nesú nízku mieru chybový vďaka vláknu je vysoko odolné voči elektromagnetickému rušeniu.

4. Prístroj môže dosiahnuť distribúcie signálu do vzdialenosti až 20 km(12.4 km) cez jeden SC-SC single-mode 9/125µm, a až do 500m(0.31 km) cez SC-SC multi-mode 50/125 alebo 62.5/125µm. Použitie s univerzálnym optické vlákna typ(S/M a M/M).

5. Plug and Play, Jednoduchá inštalácia, nie je potrebné žiadne jednotky.

Optické index:

Optický konektor : SC

Vhodný pre univerzálne singlemode optického vlákna 9/125 a multi-mode 50/125 alebo 62.5/125µm

2. Pracovná vzdialenosť: singlemode vlákniny až 20 km(12.4 km). Multimode vlákna až do 500m(0.3 km)

3. Vlnová dĺžka: Single-mode 1310/1550µm (9/125µm), Multimode 850µm (50/125µm), 1310µm (62.5/125µm)

Všeobecné Index:

1. Obvyklá doba medzi poruchami (MTBF) viac ako 100 000 hodín

2. Veľkosť: 127x90x25mm (dx š xv).

3. Pracovné napätie : AC100-240V,DC5V2A, s NAMI štandard plug.

Obsah balenia:

1x HDMI vysielač

1x HDMI prijímač

1x SC/SC 3 m S/M vlákniny patch kábel

2 x power AC100~240V DC5V/2A (AMERICKÝ štandardný konektor)

1 x užívateľská príručka

......................................................................................................................................

Platby

1. Prijímame len PAYPAL .

2. Platba by mala byť dokončená do 7 dní od skončenia dražby. Kontaktujte nás, ak si nemôžeš vykonať platbu

okamžite. Inak, budeme si vyhradzuje právo relist položky a neplatené položku správa bude k zodpovedajúcim spôsobom.

......................................................................................................................................

Doprava

1. Tovar zasielame na adresu, ktorú vyplní pred pokladni.

2. Položky budú zaslané do 2 pracovných dní po zúčtované platby Paypal je prijatá. Nemáme loď na víkendy.

3. Medzinárodné Kupujúci sa, Prosím, na Vedomie, že Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo doprava

poplatky. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad, určí

čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.ale zvyčajne píšeme nižšia hodnota na FAKTÚRE aby sa zabránilo colné daň.

......................................................................................................................................

Návrat

1. Prosím, láskavo si prečítajte všetky naše podmienky a podmienky pred tým, než si miesta ponuky alebo zakúpiť naše položky. Ak máte akékoľvek otázky,

o našich podmienok na tejto stránke, prosím, láskavo kontaktujte nás pred ponúkanie/nákup.

2. Položky môžu byť vrátené s 14 dní od dátumu nákupu svojho. Vezmite prosím na vedomie, že návrat poštovné poplatkov a cla sú

na kupujúceho konca. Po Položky sú prijaté kupujúcim, úplné vrátenie bude.

......................................................................................................................................

Spätná väzba

Sme vážne eBay predajcu, a snažíme zabezpečenie kvality výrobku. Ak nie ste spokojný / á s našimi položky alebo služby,

prosím, postupujte podľa dobré eBay praxe a kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Zaviazali sme sa k

vyriešiť všetky problémy v priateľskej a uspokojivým spôsobom. SME TU PRE VÁS! Ocenia vaše pochopenie.

  • Názov Značky: GuantaiTelcom
  • Typ Konektora: SC/UPC
  • Číslo Modelu: PMD-HDMI-KVM-3,5 mm
Richka 09
2020-11-10
5/5
Just as it was showed, still need to time to verify stability

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.