• zľava
 • Značku rpt-2K Walkie Talkie dve cesty relé box pre Kenwood BAOFENG Dve Spôsobom, Rádio Prijímač Typ Vide 2 Vysielače DIY Repeater Stanice
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Značku rpt-2K Walkie Talkie dve cesty relé box pre Kenwood BAOFENG Dve Spôsobom, Rádio Prijímač Typ Vide 2 Vysielače DIY Repeater Stanice

€19.77

€14.44

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Značku rpt-2K Walkie Talkie dve cesty relé box pre Kenwood BAOFENG Dve Spôsobom, Rádio Prijímač Typ Vide 2 Vysielače DIY Repeater Stanice SainSonic RP-2K Dve Cesty Relé Walkie Talkie Repeater Box Pre Dve Prenosné Rádio Baofeng Wouxun Puxing Zastone S K Portu

Podrobnosti :

Opakovač Pre 2 KS Prenosné Rádio obojsmerný Prenos

ÁNO

Dĺžka Kábla

190cm v spolu 2 káble

Farba

Čierna ako na obrázku

Konektor

K Portu Pre Kenwood a väčšina značka rádia s rovnakým konektor

Funkcia

Repeater Použiť Pre vysielačku Na Zvýšenie Hovoriť Vzdialenosti nad 10 KM

Obojsmerná komunikácia (príjem a prenos )

Inštalácia

Dva Ručné obojsmerné Vysielačky spojiť s repeater cez slúchadlá zástrčku, ako ukázať na obrázku

Hmotnosť

92 g

Popis:

Prenosné rádiostanice používané v súčasnosti na trhu pre základné použitie sadzba v 400-470MHz, väčšina výkon 5W, to walkie talkie vo otvorená výzva vzdialenosť môže dosiahnuť 5-8 km, zatiaľ čo v mestských, ale len na krátke vzdialenosti 1-2 km, alebo menej. Aby sme diaľkovej komunikácie, musíme repeater. Štandardné zosilňovače majú vysoké náklady, a môže byť zložité na inštaláciu, takže bolo potrebné pre jednoduchý a lacný repeater. Operácia je veľmi jednoduchá, a nie napájanie potrebné, nie je potrebné meniť žiadne časť rádio, Všetko, čo potrebujete, je len dva prenosné rádiá a pripojte káble externých mic/spk porty (2.5 mm a 3,5 mm). pomocou dvoch ručné walkie talkie headset jack sa skladá z veľmi praktické, malé relé stanicu, cez relé box.

Podrobnosti :

Opakovač Pre 2 KS Prenosné Rádio obojsmerný Prenos: ÁNO

Dĺžka kábla: 190 cm v spolu 2 káble

Farba: Čierna ako na obrázku

Konektor: K Portu Pre Kenwood a väčšina značka rádia s rovnakým konektor

Funkcia: Repeater Použiť Pre vysielačku Na Zvýšenie Hovoriť Vzdialenosti nad 10 KM, obojsmerná komunikácia (príjem a prenos )

Inštalácia: Dva Ručné obojsmerné Vysielačky spojiť s repeater cez slúchadlá zástrčku, ako ukázať na obrázku

WeightL 92 g

Pracovný režim

1. Transpondér zostupný forwarding (diferenciálny a konvenčné spínacie stanice), stroj ako signál uplink prijímač, B stroj ako signál zostupný vysielač. Dosiahol relé účely.

2. Obojsmerný zasielateľstvo, stroj prijímač, B stroj emisií. B stroj na prijímanie, stroj na emisie. Na dosiahnutie obojsmerný presmerovanie funkcia.

3. Relé box pre audio režim čítania, keď v použitie, ako je prijatý signál walkie talkie na plné pecky!

Rozsah použitia:

1. Prepojenie medzi relay station a spínacie stanice

2. Spínacie stanice signál oblasti pokrytia signálu rozšírenie

3. Oblasti výstavby kábel erekcie

4. V podzemí bane

5. Jaskyňa konštrukcia

6. Culvert emergency rescue

7. V-U-prierez relé

8. Malé suteréne a na zemi walkie talkie signálu pripojenie

9. Veľké činnosti a iných príležitostiach núdzové použitie!

Anténa / diplexer nainštalované aplikácie

1. Jedinečný multiplexer: dve vreckový počítač, ktorý je pripojený k relé stanice, ako tlaková multiplexer, dve ruky by mali byť samostatne pomocou dvoch antény! Dve antény by mal byť postavený zvisle! A medzi dvoma z nich sa snaží vzdialenosť! Aspoň nie menej ako 5 metrov! (dve walkie talkie antény vyhnúť paralelné erekcie!)

2. A funkcia: nákup príslušného frekv. / výkon duplexer, s "spoločný" dve slúchadlá anténa výstup terminálu, resp. dokovacej na namontovaného vysielania a prijímania koniec, nastaviť hráčov holding tabuľka zodpovedajúcu frekvenciu (frekvencie by mala byť v súlade s duplexer). A namontovaného prípade, spínacie stanice, ako dlho, ako je potrebné na pripojenie antény! A jeho antény, nemá žiadne špeciálne pozornosť! Len skúste, prosím!

3. Odporúčame používanie funkcia, pretože funkcia spínacie stanice keď je anténa žiadne špeciálne požiadavky! Tak dlho, ako je výška je dosť.

4. Odporúčame používať "pôvodné Kenwood" alebo "Motorola" značky walkie talkie"! Ako výsledok zákazníkovi na domáce použitie neštandardných walkie talkie a spôsobiť relé box nie je práca! Nonself na výrobky, zodpovedné za dôsledky od zákazníkov!

Jeden / dva spôsobom relé okno nastavenie riadka

1. Jeden spôsob, ako relé box presmerovanie režim (konvenčné relé stanice režim)! Stroj dostane signál, B stroj prenos signálu. Odosielanie / príjem stroj musí byť nastavená na dvoch rôznych frekvenciách, frekvencia je vyššia ako bežné nastaviť vysielač, prijímač frekvencie, a vysoká / nižšia, vysoká / nízka frekvencia rozdiel 10M, frekvencia rozdiel je väčšie je lepšie.

2. Jeden spôsob, ako relé políčka v procese pomocou jack nie zadnej strane spojenie, inak tento kmeň okno nebude fungovať.

3. Obojsmerný prenos box zástrčka nedá rozdeliť vstup / výstup, obojsmerný prenos box presmerovanie režim: stroj dostane B emisií, B emisií stroj prijímať A.

Na veciach, ktoré potrebujú pozornosť

1. Relé box pre audio režim čítania, takže keď použijete walkie talkie hlasitosť na maximum, inak sa môžu objaviť poslať štátu.

2. Ako prenosové oneskorenie je príliš dlho (viac ako 3 sekundy), konvenčné, pretože walkie talkie prenášať antény v blízkosti batožinového priestoru box príliš blízko k spôsobiť preneseného signálu rušenie spôsobené relé box! Môže byť použitý vyriešiť problém s rušením z externého palubného telefónu antény!

Package zahrnuté:

1PCS X značku rpt-2K Walkie-talkie Dve Wav Relé Box

1.všetky produkty sú 100% pôvodnej značky s novými ..sľubujeme, akýmkoľvek výrobkom nie je originál, alebo nie je schopný stretnúť sa s našimi normami kvality sa po príchode, môže byť zaslaná späť k nám, a vy môžete získať plnú náhradu.

2.Dobrá kvalita. Všetky výrobky sú kontrolované aj pred zásielky..a budeme zabaliť tovar veľmi dobre

 • Skladovanie Kanál: závisí od walkie-talkie
 • Maximálny Dosah: 5 km-10 km
 • Druh: Príslušenstvo , k-way
 • Is_Display: Áno
 • Hovoriť Rozsah: závisí od walkie-talkie
 • Názov Značky: TYT
 • Materiál: Plastové
 • Rozmery: --
 • Funkcia: Rozšírené vzdialenosť, dlhší rozsah
 • Číslo Modelu: Značku rpt-2K dve wav relé box repeater
 • Walkie Talkie Typ: Prenosné
 • Frekvenčný Rozsah: závisí od walkie-talkie
 • Kompatibilné: WOUXUN KENWOOD BAOFENG PUXING väčšina rádií s rovnakým pripojenie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.