• zľava
  • Vysoká kvalita Novo Špeciálne batožinového priestoru rohože pre Nissan Patrol Y62 7seats 2018 odolné cargo líniové boot koberce na Stráženie 2017-2011
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4

Vysoká kvalita Novo Špeciálne batožinového priestoru rohože pre Nissan Patrol Y62 7seats 2018 odolné cargo líniové boot koberce na Stráženie 2017-2011

€125.79

€59.12

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Ahoj, kamarát. Ak si objednáte, prosím zanechať odkaz a povedz mi, prihláste / model / rok vášho auta. Napríklad: Volvo /XC90/ 2014years. Urobíme to v závislosti na modeli, ďakujem!

O kufri podložky:

1.Veľkosť: na Mieru rohože a presne zapadajú.

2.Brutto hmotnosť: 3-4 kg / sady

3.Funkcia: vodotesný, prachotesný, proti znečisťovaniu ovzdušia, fade, nečistoty, ľahko sa čistí

4.Pôvod: Čína (Pevninská Časť))

5.Poznámka: nebudeme vám platiť colnej (pretože musíme platiť tarifnú v našej krajine), každá krajina je daň nie je to isté, obráťte sa na miestne Morské Oddelenie.

6.Spätná väzba: Ak ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, daj mi dobrú spätnú väzbu a 5 hviezd, vďaka. Ak nie ste spokojní s našimi výrobkami, kontaktujte nás, prosím, povedz mi, čo je problém, pomôžeme vám vyriešiť problém. Pretože naším cieľom je: 100% spokojnosť zákazníka.

7.Spor: máte nejaké otázky, prosím, kontaktujte nás, neotvárajte spor, pretože máme možnosť pomôcť vám vyriešiť všetky problémy.

Strih pre tento model auta , ďakujem

  • Plniaci Materiál: Syntetické Vlákna
  • Druh Materiálu: Umelá koža
  • Názov Značky: RKAC

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.